Oferta

Pedic manic

Pedicure + Manicure + Malowanie hybrydowe paznokci - 2 URODZINY JKLINIK 140 minut

Cena: 149 zł

REZERWUJ

Opis

Z okazji 2. urodzin J|Klinik zapraszamy na Pedicure Kosmetyczny + Manicure wraz z malowaniem hybrydowym paznokci w specjalnej cenie 149zł zamiast 170zł

Pedicure Kosmetyczny z malowaniem hybrydowym paznokci stóp

Pedicure w J|Klinik to kąpiel stóp w specjalistycznym żelu, opracowanie stóp oraz płytki paznokciowej frezarką, peeling profesjonalnym kosmetykiem zakończony delikatnym masażem kremem nawilżającym. Zabieg kończony jest malowaniem paznokci stóp lakierem hybrydowym.

Manicure z malowaniem hybrydowym paznokci + zimna parafina

Zabieg zaczyna się jak zwykły manicure - od przygotowania płytki. Na opiłowane paznokcie z usuniętymi skórkami zostaje położona warstwa bazy, wybrany kolor hybrydowy oraz nabłyszczasz (utwardzalne w lampie UV LED). W efekcie końcowym paznokcie są błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajanie. Zabieg jest nieszkodliwy i utrzymuje się do 3 tygodni.
Usługa obejmuje również odżywienie i natłuszczenie skóry dłoni parafiną na zimno, która sprawi, że będzie ona dogłębnie nawilżona, miękka i elastyczna oraz zabezpieczona przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

UWAGA: Usługę można rejestrować tylko telefonicznie pod numerem 530602594, poprzez Messengera na naszym Fanpage'u na Facebooku lub osobiście w naszej klinice.